نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل در رابطه ای نامعلوم

550
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکل در رابطه ای نامعلوم

.............................
    ویرایش توسط hamedyari : 01-25-2022 در ساعت 09:25 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل در رابطه ای نامعلوم

سلام به شما دوست عزیز
    احساساتی که به این خانم دارید قابل احترام هست اما در هرصورت دقت کنید که شما بیان کردید قبل از سربازی هم سه سال دائم در رفت و امد در این رابطه بوده اید و بارها این رابطه به دلایل و مشکلات مختلف کات شده است و خب در این مسیر اگر شما بخواهید این واقعیت ها را نادیده بگیرید و به این امید پیش بروید که این خانم و رفتار و مسیر ارتباطی با خانواده و یا روابط اجتماعی و... را تغییر بدهد و شما ناجی ایشان در این مسیر باشید خب این برای خود شما مشکلات زیادی ایجاد می کند چون همانطور که در این چند سال تغییری ایجاد نشد در سالهای آینده نیز ممکن است چیزی تغییر نکند پس نادیده گرفتن این واقعیت ها می تواند تنها مشکلات بیشتری را ایجاد کند.
    در احترام به احساسات خودت بهتر است که این مسیر ارتباطی را به صورت کامل قطع کنید و حتی اگر مایل به ادامه رابطه نیستید سعی کنید که شماره و ای دی ها را نیز حذف کنید در هرصورت این مسیر و پذیرش این موضوعات نیاز به زمان دارد و تجربه دلتنگی و حتی تمایل به بازگشت به رابطه نیز یک امر طبیعی هست اما خب نیاز است که شما بررسی کنید واقعا می خواهید ارتباطی با فردی با همین ویژگی ها و شرایط خانوادگی و روابط اجتماعی بدون محدودیت و... داشته باشید چون ممکن است هرگز تغییری ایجاد نشود ؟

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل در رابطه ای نامعلوم

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    احساساتی که به این خانم دارید قابل احترام هست اما در هرصورت دقت کنید که شما بیان کردید قبل از سربازی هم سه سال دائم در رفت و امد در این رابطه بوده اید و بارها این رابطه به دلایل و مشکلات مختلف کات شده است و خب در این مسیر اگر شما بخواهید این واقعیت ها را نادیده بگیرید و به این امید پیش بروید که این خانم و رفتار و مسیر ارتباطی با خانواده و یا روابط اجتماعی و... را تغییر بدهد و شما ناجی ایشان در این مسیر باشید خب این برای خود شما مشکلات زیادی ایجاد می کند چون همانطور که در این چند سال تغییری ایجاد نشد در سالهای آینده نیز ممکن است چیزی تغییر نکند پس نادیده گرفتن این واقعیت ها می تواند تنها مشکلات بیشتری را ایجاد کند.
    در احترام به احساسات خودت بهتر است که این مسیر ارتباطی را به صورت کامل قطع کنید و حتی اگر مایل به ادامه رابطه نیستید سعی کنید که شماره و ای دی ها را نیز حذف کنید در هرصورت این مسیر و پذیرش این موضوعات نیاز به زمان دارد و تجربه دلتنگی و حتی تمایل به بازگشت به رابطه نیز یک امر طبیعی هست اما خب نیاز است که شما بررسی کنید واقعا می خواهید ارتباطی با فردی با همین ویژگی ها و شرایط خانوادگی و روابط اجتماعی بدون محدودیت و... داشته باشید چون ممکن است هرگز تغییری ایجاد نشود ؟
    واقعا سپاسگزارم از شما بانوی محترم که وقت گذاشتید و نظرتون رو گفتید یادمه قبلا هم در موضوع دیگه ای بنده را راهنمایی کردید.

درسته واقعا شاید هیچوقت هیچ تغییری در شخص ایشان اعمال نشه و من از همین بابت نگران هستم چون واقعا نمیخوام لطمه ای به خانوادم هم وارد بشه زیاد به خانوادم وابسته هستم برعکس ایشون

ولی حس میکنم قدرت حذف کردن شماره و آیدی ایشان را نداشته باشم ضعیف میدونم خودم رو اما به نسبت قبل قدرتم برای دوری بیشتر شده اما هنوز اونقدری نشده که بخوام قوی کار کنم
    چه پیشنهادی دارید؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

که، این، از، با،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد